کاتالوگ دیجیتال

به فاصله یک لمس، با استفاده از کاتالوگ دیجیتال خودتان را به دنیا معرفی کنید

با همگانی شدن استفاده از موبایل‌های هوشمند، کاتالوگ‌ های دیجیتال با رشدی غیرقابل تصور در فعالیت‌ های مختلف نفوذ کردند. اگرچه کاتالوگ دیجیتال در نگاه اول صرفاً یک کالای لوکس به حساب می‌ آید، اما رفته رفته مزایای فراوان آن باعث شد تا پای ثابت هر تجارت و کسب‌‌ وکاری شود.

هزینه‌ های زیاد چاپ کاتالوگ های کاغذی، اولین امتیاز مثبت برای کاتالوگ دیجیتال است، کاتالوگ دیجیتال کافیست یک‌ بار تولید شود و پس از آن به‌ راحتی می‌ توان بخش‌‌ های آن را بروزرسانی کرد، اما در کاتالوگ‌ های کاغذی حتی کوچیکترین بروز‌رسانی نیز هزینه‌ ای معادل چاپ اولیه دارد، برای مثال تغییر آدرس.

نکته‌ ی قابل توجه بعدی هزینه‌ های گزاف توزیع کاتالوگ کاغذی می‌ باشد. همچنین توزیع در همه‌ جا نیز یقیناً امکان‌ پذیر نیست، اما از آن طرف کاتالوگ دیجیتال به‌لطف شبکه اینترنت، پس‌از انتشار، در کسری از ثانیه در همه‌ جای دنیا در‌ دسترس خواهد بود. باید توجه داشت تعداد چاپ کاتالوگ کاغذی محدود است اما میلیون‌ ها نفر می‌ توانند همزمان از یک کاتالوگ دیجیتال استفاده کنند.

گاهی به اشتباه اینطور تصور می‌شود که شبکه‌ های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام و … می‌ توانند نقش کاتالوگ دیجیتال را ایفا کنند، البته شبکه‌ های اجتماعی نیز در جایگاه خود بسیار با‌اهمیت هستند، اما به‌ عنوان مثال فضای اینستاگرام به شما تعلق ندارد، و تمرکز برروی آن مانند این است که در زمین شخص دیگری بذر می‌ پاشید. صاحبان شبکه‌ های اجتماعی آن‌ ها را برای استفاده عموم افراد طراحی می‌ کنند در حالی‌ که فعالیت شما در یک حوضه تخصصی است و کاتالوگ دیجیتال‌ِ‌ تان نیز می‌ تواند طراحی و امکانات مختص به خود را داشته باشد. اگر کاتالوگ دیجیتال را رسانه شخصی خودتان در نظر بگیرید، شبکه‌ های اجتماعی یکی از راه‌ های معرفی رسانه شما است.

کاتالوگ_دیجیتال_در_شبکه_های_اجتماعی

تا همینجا کاتالوگ کاغذی کیش‌ و‌ مات و جایگاه شبکه‌ های اجتماعی مشخص شد، اما مزایای کاتالوگ دیجیتال به همینجا ختم نمی‌ شود. محتوای چند‌رسانه‌ ای کاتالوگ دیجیتال شامل مجموعه عکس، فیلم، متن و صوت تاثیر بسیار مضاعفی بر مخاطب می‌ گذارد.

ایجاد ارتباط فعال با مخاطب و ارسال نوتیفیکیشن نیز از مزایای کاتالوگ دیجیتال است. با‌ این‌ وجود این شما هستید که که مخاطب را به دیدن محصولات و یا خدمات جدید خود تشویق می‌ کنید. با وجود همه‌ مزایای کاتالوگ دیجیتال، برگ برنده‌ ی آن را باید در همراه بودن با مخاطب دانست، کاتالوگ دیجیتال شما در قالب اپ موبایل، همواره در کمترین زمان در دسترس مخاطب است و در هر‌لحظه و هر‌جا می‌ تواند به آن مراجعه کند، انگار درب اتاق شما در تلفن‌ همراه مخاطبتان است و برای دیدار با شما تنها یک لمس فاصله دارد.

کیوسک_همراه

انواع کاتالوگ دیجیتال:

 • تجاری
 • آموزشی

امکانات عمومی کاتالوگ دیجیتال:

 • درباره ما (متن، گالری، تصاویر، رزومه و …)
 • ارتباط با ما (آدرس، تلفن، ایمیل و …)
 • معرفی لیست محصولات/خدمات (عنوان، عکس، فیلم، نمایش جزئیات و …)
 • ارسال اخبار (متن، عکس، فیلم)

مزایای کاتالوگ دیجیتال:

 1. معرفی شما
 2. معرفی راه‌های ارتباط با شما
 3. معرفی محصولات و خدمات شما
 4. استفاده از محتوای چندرسانه‌ای
 5. هزینه مناسب نسبت به کاتالوگ کاغذی و سایر راه‌های ارتباطی
 6. ماندگار بودن
 7. عدم محدودیت در تعداد مخاطبان
 8. بروزرسانی آسان
 9. معرفی شما در عرصه‌های ملّی و بین‌المللی
 10. دسترسی بسیار آسان
 11. فضای شخصی
 12. طراحی اختصاصی
 13. ارسال نوتیفیکیشن

برخی از محصولات دیجیتال کاتالوگ ما:

 • اپلیکیشن ارغوان google play link
 • اپلیکیشن کتابچه صنایع دستی google play link
 • اپلیکیشن حرفه‌ای آکادمی شنا اورکا
 • اپلیکیشن تور مسافرتی و گردشگری آتی google play link

برای مشاهده دیگر اپلیکیشن‌های ما به لینک زیر مراجعه کنید:

هوش افزار سناباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *