اپلیکیشن پخش حامی مارکت

با استفاده از اپلیکیشن پخش حامی مارکت کاربر میتواند در صفحه اول این نرم افزار با دکمه جستجو کالا مورد نظر خود را جستجو نماید. همچنین کاربر میتواند با استفاده از گزینه کالا ها به لیست تمام کالاهای موجود دسترسی پیدا کند.همچنین در ادامه فرآیند کاربر میتواند کالا یا کالاهای مورد نظر خود را سفارش داده و از طریق اپلیکیشن پخش حامی مارکت سفارش خود را پیگیری کرده و از وضعیت سفارشش باخبر شود.اپلیکیشن پخش حامی مارکت توسط شرکت هوش افزار سناباد طراحی و پیاده سازی قرار گرفته است.این اپلیکیشن میتواند برای تمامی کسب و کارهای مربوط به پخش و فروش کالا طراحی شده و در اختیار کاربران گرامی قرار گیرد.

اپلیکیشن پخش حامی مارکت

اپلیکیشن پخش حامی مارکت

  • نمایش مشخصات کالاها:

کاربر با استفاده از دکمه جستجو یا با کلیک بر روی لیست کالا ها میتواند به قسمت دسته ها رفته و دسته کالاهای موجود را ببیند.با کلیک بر روی یک دسته میتواند وارد زیر دسته ها شود.به عنوان مثال کاربر بر روی زیر دسته روغن کلیک کرده و وارد زیر دسته های آن میشود و میتواند زیر دسته های روغن را ببیند مانند روغن زیتون,روغن پخت و پز ,روغن سرخ کردنی.کاربر با کلیک بر روی زبر دسته مورد نظر  مانند روغن سرخ کردنی میتواند به لیست کالاهای مربوطه دسترس داشته باشد.همچنین کاربر نام محصول , برند  محصول و تصویر کالاها را نیز میتواند مشاهده نماید.

  • نمایش کالا بخش ها:

با انتخاب کالای مورد نظر لیست تمامی بخش ها به کاربر نمایش داده میشود.کاربر میتواند بخش مورد نظر خود را انتخاب نماید.با انتخاب بخش توسط کاربر,او میتواند توضیحات محصول اعم از: تصویر محصول,تاریخ تولید,تاریخ انقضای محصول,زمان تحویل کالا.

  • سفارش کالا:

در صفحه تعبیه شده در نرم افزار موبایل حامی مارکت کاربر میتواند مشخصات کالا را به طور کامل مشاهده کرده و در جعبه متن تعداد کالای مورد نیاز خود را سفارش دهد.در این قسمت کاربر میتواند کالا را به لیست علاقه مندی های خود نیز اضافه نماید.کاربر میتواند انتخاب نماید که کالا را به صورت نقد یا چک خریداری نماید یا در همان زمان فاکتور برای کاربر صادر شود.بعد از انتخاب فاکتور به کاربر شماره فیشی داده میشود که میتواند خرید خود را از طریق آن کامل یا پیگیری نماید.

  • علاقه مندی ها:

در صفحه اول نرم افزار موبایلی حامی مارکت گزینه علاقه مندی ها قرار دارد که کاربر میتواند لیست کالاهای مورد نیاز مصرفی خود را به این لیست اضافه نماید و در کمترین زمان به لیست علاقه مندی های خود دسترسی پیدا نماید.

  • پیگیری سفارش ها:

کاربر میتواند با کلیک بر روی گزینه پیگیری ها لیست سفارش های خود را مشاهده نماید .کاربر میتواند در این صفحه مشاهده نماید که از چه کالایی چه تعداد و در چه تاریخی سفارش داده و وضعیت سفارش او به چه صورت میباشد.آیا سفارش او تایید شده ,آیا سفارش او ارسال و یا منقضی شده است.